Trump kritikon performancën e Rihanna në 'Super Bowl': E dështuar! Nuk ka asnjë talent! Pa stilistin e saj do të ishte 'asgjë'

Trump kritikon performancën e Rihanna në 'Super Bowl': E dështuar! Nuk ka asnjë talent! Pa stilistin e saj do të ishte 'asgjë'

Rihanna

Pas performancës së saj në ‘Super Boël’, ku tregoi se është sërish në pritje të ëmbël, Rihanna është kritikuar nga Donald Trump, i cili në rrjetin e tij social Twitter e cilësoi “dështim epik”.

Performanca e saj e cilësuar si "Shoë më e keqe e gjysmës së parë në historinë e Super Boël" nga ish-presidenti ndoshta erdhi si një tronditje për ndjekësit, pasi shumica e përshkruan atë si "të paharrueshëm" dhe "mahnitës". Por shumë përpara se të dilte në skenë në Stadiumin State Farm të Arizonës të dielën mbrëma, Rihanna e dinte se Trump do të ishte një nga kritikët e saj më të ashpër.

Të enjten, Trump deklaroi se nuk ka “asnjë talent” këngëtarja e famshme, e cila ka fituar 9 herë çmime ‘Grammy’ dhe është nominuar për çmimin ‘Oscar’. Ky reagim i Trump ka ardhur pasi Rihanna e ka treguar hapur se nuk e mbështet.

Në disa postime në Instagram në vitin 2020 e bëri të qartë se nuk e donte Trump si president të SHBA. Por disa ditë më parë, Trump e sulmoi sërish Rihannën duke thënë se pa stilistin e saj, do të ishte asgjë.

Postimi i Donald Trump në Twitter

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

I morën 28 mijë euro përmes mashtrimit një çekeje, dy të arrestuar në Cërrik

I morën 28 mijë euro përmes mashtrimit një çekeje, dy të arrestuar në Cërrik