Tymi mbulon pallatin në Tiranë, zgjohet mes flakëve apartamenti në Allias (VIDEO)

TIRANË- Mes flakëve është zgjuar kati i katërt një nja pallati në Allias në Tiranë, në vend e quajtur “Të Katrori”.

Bëhet me dije se ka vetëm dëme materiale, ndërsa fatmirësisht asnjë person nuk është lënduar. Shërbimet e Policisë bënë evakuimin e menjëhershëm të banorëve të pallatit dhe vendngjarje janë forcat zjarrfikëse që po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu

Vranë njëri-tjetrin në Kavajë, sherri mes dy 43-vjeçarëve nisi me fjalët: Pse më sheh ashtu