U arrestua kur po lironte një tjetër të dënuar, Policia kontrolle në shtëpinë e gjyqtares Enkelejda Hoxha në Tiranë, gjenden 10 mijë dollarë

U arrestua kur po lironte një tjetër të dënuar, Policia kontrolle në shtëpinë e gjyqtares Enkelejda Hoxha në Tiranë, gjenden 10 mijë dollarë

Policia e Tiranës ka shkuar për kontroll edhe tek shtëpia që ka në pronësi gjyqtarja Enkelejda Hoxha në zonën e Komunës së Parisit në rrugën "Medar Shtylla", ku janë gjetur chash 10 mijë dollarë.


Lajmi kryesor:

Do lironte një tjetër të dënuar për vrasje për 12 mijë euro, gjyqtares Enkelejda Hoxha i vihen prangat në sallën e gjyqit! SPAK bastis Gjykatën e Krujës! Zbardhet SKEMA (EMRAT)


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

I vendosi tritol banesës së një polici dhe një qytetari në 2020, arrestohet 33-vjeçari në Shkodër

I vendosi tritol banesës së një polici dhe një qytetari në 2020, arrestohet 33-vjeçari në Shkodër