U arrestua për zhvatje një ditë më parë, 26-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

ELBASAN- A.D, 26-vjeç nga Tirana e cila prej ditës së djeshme ndodhet në paraburgim në Elbasan, është dërguar sot me urgjencë në spital. Gazetari i Report Tv Aldo Kozarja raporton se ajo ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

26-vjeçarja u vu në prangat e policisë pasi akuzohet se ka mashtruar një person se do të futej "mik" në zyrat e legalizimit që të përfitonte legalizimin e banesës.

Prej dy vitesh, ajo kishte përfituar një shumë prej 500 mijë lekësh teksa shtirej se kishte njohje në zyrën e legalizimit në Tiranë, por një gjë e tillë nuk ishte e vërtetë.

m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento

Komente

  • Turi: 26/08/2019 09:24

    Eshte arrestuar se ka mashtruar se gjoja kishte njohje ne tiran ne lidhje me legalizimin Se po te kishte me te vertete njohje, ska problem se ka marr 500 mij lek.

    Përgjigju