U arrestuan për sulmin ndaj autobusit në Gllogjan, ja kush janë dy vëllezërit e vrasjes së trefishtë

U arrestuan për sulmin ndaj autobusit në Gllogjan, ja kush janë dy vëllezërit e vrasjes së trefishtë

Kreshnik dhe Malsor Mehmetaj

Kreshnik dhe Malsor Mehmetaj, janë dy nga të arrestuarit për sulmin ndaj autobusit në Gllogjan. Persni i tretë i arrestua është babai i dy djemve, por ende nuk kanë qarkulluar fotografitë e tij.


Lajmi kryesor:

Ekzekutuan dy nxënës e shoferin në Gllogjan të Kosovës, në pranga tre personave! Shenjestra drejtuesi i autobusit, prej tij ishte vetëvrarë e afërmja e të arrestuarve


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë