U ekzekutua në makinë në sy të gruas, zbulohet identiteti i viktimës

1620758038_makina2.jpg

Everest Çaka është personi i ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Ai është nga Fushe Mbreti.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Ndihmoi për ndërtimin e tij, Dua Lipa poston videon e kopshtit të ri në Tiranë