U ekzekutua në restorant në Brazil, del fotoja e 47 vjeçarit shqiptar Ilir Zelka, ish-pronar i një kompanie pronash me qira 

47 vjeçari shqiptar Ilir Zelka

1607028435_1607028287ilirzelka002.jpg

Ky është 47 vjeçari shqiptar Ilir Zelka i cili është ekzekutuar mëngjesin e 1 dhjetorit në Brazil, teksa ishte ulur në një restorant për të ngrënë.

Autori i maskuar me bluzë të kuqe dhe kokore, e ka shigjetuar mirë Zelkën dhe më pas e ka qëlluar nga jashtë xhamit, teksa ai ka qenë duke shkruar në telefon. Zelka reagon menjëherë, duke tentuar të fshihet poshtë karriges, ndërkohë që autori largohet me shpejtësi me motor, duke humbur gjurmët.

Nga plagët që ka marrë shqiptari ka ndërruar jetë në spital.


Lajmi kryesor:

Dalin pamjet e ekzekutimit të Ilir Zelkës në Brazil! Autori i maskuar e qëlloi nga xhami sapo u ul për të ngrënë, 47-vjeçari tentoi të fshihet poshtë karriges (Detaje)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në kryeqytet! Përplaset nga makina, vdes 10 vjeçarja në Tiranë