U ekzekutua sot në makinë, del fotoja e viktimës dhe gruas së tij e cila mbeti e plagosur

1620761244_EVERESTCAKA.jpg

Ky është Everest Çaka që u vra sot në Elbasan dhe gruaja e Silvana e cila mbeti e plagosur nga të shtënat.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë