U ekzekutua te Piramida me silenciator, 66-vjeçari përdorte 3 emra

1614245026_Sequence03.00154819.Still037.jpg

Report Tv mëson se viktima e ekzekutuar ditën e sotme te Piramida në Tiranë ka ndërruar tre emra. Mësohet se ai ka qenë i arrestuar në 1998 në një operacion në Turqi.

Emrat që përdorte  66-vjeçari
Behar Sofia
Behar Seferi
Fatmir Sofia


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me silenciator pak metra larg shtëpisë te ETC 'bosi i drogës' Behar Sofia! Kishte kaluar COVID, dyshohet se u nxor në pritë! Sekuestro kamerave të sigurisë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe efekti i vaksinimit, a duhet të hiqet ora policore?×

Lajmi i fundit

John

Vrasje me armë zjarri në Tiranë pas një konflikti, ndërron jetë në spital 27-vjeçari! Disa të shoqëruar (EMRI+VIDEO)