U fut me shpejtësi në kthesë me motor, shqiptari humbet jetën në Itali (EMRI)

U fut me shpejtësi në kthesë me motor, shqiptari humbet jetën në Itali (EMRI)

Viktima Redian Abllanica dhe motori me të cilin po udhëtonte

Një shqiptar ka humbur jetën nga një aksident në Itali. Viktima është Redian Abllanica 35-vjeç, ndërsa banonte në Vicenza.

Shqiptari ishte duke lëvizur me një skuter, kur rreth orës 00:50, në një kryqëzim rrugësh ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Si pasojë e dëmtimeve të shumta 35-vjeçari ka humbur jetën. Sipas medieve italiane shkak ka qenë shpejtësia e lartë me të cilën është futur në kthesë shqiptari me motor.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Shokët e Luizit zbulojnë ‘prapaskenat’: Letrën e burrit të Oltës e ka shkruar Anaid Kaloti

Shokët e Luizit zbulojnë ‘prapaskenat’: Letrën e burrit të Oltës e ka shkruar Anaid Kaloti