U gjet i vrarë me armë zjarri, zbulohen detaje nga vrasja në Fushë-Krujë! Familjarët e gjetën në kanal teksa po shkonin në punë

U gjet i vrarë me armë zjarri, zbulohen detaje nga vrasja në Fushë-Krujë! Familjarët e gjetën në kanal teksa po shkonin në punë

1666337290_WATERMARKREPORTtv.00231026.Still013.jpg

Të tjera detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga vrasja e 34-vjeçarit  Indrit Ndoj në Fushë-Krujë. Report Tv mëson se familjarët e tij e gjetën në një kanal anës rrugës teksa ishin duke shkuar për në punë. Rastësisht ata kanë parë familjarin e tyre në kanal me një plagë plumbi në këmbë. Indriti dhe familja e tij nuk raportohet të kenë konflikte me njeri.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhru gjatë natës pasi i riu banonte në një shtëpi në fshatin Hasan i vetëm ndërsa familja në një banesë në lagjen Bakushe Visha.


Lajmi kryesor:

Gjendet i vrarë një 34-vjeçar në Fushë-Krujë, kishte plagë me armë zjarri në këmbë! Familja e gjeti në mëngjes në një kanal (VIDEO)


G.MO/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Disiplina bën 'kërdinë', pezullohen me 4 ndeshje presidentët në Superligë dhe në të Parën! Dënime masive në futbollin shqiptar, 'kyçet' stadiumi në Vlorë

Disiplina bën 'kërdinë', pezullohen me 4 ndeshje presidentët në Superligë dhe në të Parën! Dënime masive në futbollin shqiptar, 'kyçet' stadiumi në Vlorë