U godit nga rrufeja dhe ‘plasi shkëndija’, shpëton mrekullisht 35-vjeçari në Indonezi (VIDEO)

U godit nga rrufeja dhe ‘plasi shkëndija’, shpëton mrekullisht 35-vjeçari në Indonezi (VIDEO)

Burri që u godit nga rrufeja

INDONEZI- Thuhet se "rrufeja nuk godet kurrë të njëjtin vend dy herë", megjithatë, një herë ishte më se e mjaftueshme për të goditur një 35-vjeçar nga Indonezia.

Videoja e cila ka qarkulluar në internet të merr frymën, por fatmirësisht ai arriti të shpëtonte pa dëmtime të rënda në trup.

Momenti tronditës u regjistrua nga kamerat e sigurisë pranë incidentit.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • BRAVO!: 29/12/2021 14:43

    Nje diçka interesante dhe SHUME E MIRE verehet ketu ne Indonezi. Menjehere erdhen me vrap per ndihme 10 persona per 1 minut. Solidaritet, dhembshuri, gadishmeri, pergjegjesi, kulture, edukate, miresi, dashuri, respekt, Te Qenurit Me ZOTIN dhe Te Gjitha Te Tjerat Pas Kesaj... BRAVO!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Aksident në Librazhd, makina përfundon poshtë kamionit! 2 të plagosur

Aksident në Librazhd, makina përfundon poshtë kamionit! 2 të plagosur