U kap duke u arratisur drejt Dibrës pasi vrau vëllanë e kunatën, autori: Pistoletën e hodha në kosh! Policia nis kërkimet

U kap duke u arratisur drejt Dibrës pasi vrau vëllanë e kunatën, autori: Pistoletën e hodha në kosh! Policia nis kërkimet

1661879466_1661878858ArsenMuskurti1.jpg

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga arrestimi i Arsen Muskurtit, i cili vrau vëllanë Dritanin dhe kunatën, Norën. Report Tv mëson se ai ka treguar se pistoletën e ka hedhur në një kosh dhe policia ka nisur kërkimet. Nga sa mësohet si do arratisej për në Dibër, në vendin e origjinës, përmes rrugës së Arbrit. Në momentin e arrestimit ka qenë në prani të bashkëshortes, djalit të tij dhe avokati në zonën e ‘5 Majit’. Viktimat dhe autori jetonin në zonën e Alliasit, ku kishin banesat ngjitur.


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


B.K./G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022