U kap me 5 emigrantë të paligjshëm në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Himarë

U kap me 5 emigrantë të paligjshëm në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Himarë

Foto ilustruese

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Himarë ditën e sotme, pasi u kap duke transportuar me makinë 5 emigrantë të paligjshëm.

Fatjon Imamaj, banues në lagjen “4 Heronjtë” në Vlorë, në vendin e quajtur "Rrethrrotullimi" në Himarë, duke transportuar 5 emigrantët që kanë hyrë në mënyrë të paligjshme në vendin tonë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Heqja e dinarit, DASH: Bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel të vijojnë me urgjencë

Heqja e dinarit, DASH: Bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel të vijojnë me urgjencë