POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

U kap me drogë, Sarpi që ‘çmendi’ të gjitha vajzat shqiptare lë aktrimin, ka një pasion të ri

Aktori turk Çagatay Ulusoy

Të gjitha femrat që panë serialin “I infiltruari” e dashuruan aktorin e njohur Çagatay Ulusoy, në rolin e Sarp. Para pak kohësh u përhap lajmi se Ulusoy u kap me drogë, por aktori deklaroi se nuk e konsumonte vetë kështu që ujërat u qetësuan.

Gjithsesi kemi një lajm të keq për të gjitha fanset e tij. Çagatay nuk po e gjen më kënaqësinë tek aktrimi, por ka gjetur një pasion tjetër, artin e qeramikës. “Haberturk” shkruan se aktori do e kthejë shtëpinë e tij në një punishte qeramike dhe ta zhvillojë si biznes këtë art për të cilin po merr mësime për ndërtimin e vazove.

Kështu që kush dëshiron ta takojë nga afër të shkojë të blejë vazo qeramike nga ‘Sarp’.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento