U kap për të dytën herë me drogë, arrestohet 27-vjeçari në Fier! Theu arrestin e shtëpisë për të shitur kokainë

U kap për të dytën herë me drogë, arrestohet 27-vjeçari në Fier! Theu arrestin e shtëpisë për të shitur kokainë

Foto ilustruese

Një 27-vjecar është vënë në pranga nga policia e Fierit, pasi theu arrestin e shtëpisë, për të shitur sërish doza kokaine, në të njëjtin biznes privat (tabachino) ku ishte ndaluar edhe më parë nga policia.

I riu i identifikuar Arsen Mete është kapur nga oficerët e policisë jashtë banesës së tij teksa shiste doza kokaine, në një biznes privat (tabachino).

Për 27-vjeçarin ishte vendosur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, pasi në 19 janar të vitit të shkuar, u kap teksa shiste drogë me doza në të njëjtin biznes privat (tabachino).

Për pasojë uniformat blu arrestuan 27-vjeçarin, të cilit gjatë kontrolleve në biznesin e tij si dhe në banesën e tij, u gjetën sasi lënde e dyshuar narkotike kokainë e ndarë në doza të gatshme për shitje.

Droga që u gjet u sekuestrua nga policia nën cilësinë e provës materiale.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Tiranë, Veliaj nis rehabilitimin e ‘lagjes së korçarëve', merr dakordësinë e banorëve të ngushtojnë oborret për të hapur rrugën

Tiranë, Veliaj nis rehabilitimin e ‘lagjes së korçarëve', merr dakordësinë e banorëve të ngushtojnë oborret për të hapur rrugën