U kapën duke blerë 8 vota në Himarë, Apeli i GJKKO lë në burg Fredi Belerin! Detyrim paraqitje për Kokaveshin, shkak gjendja shëndetësore

 

Apeli i GJKKO ka rrëzuar kërkesën e Fredi Belerit për masë më të lehtë siguri, duke lënë në fuqi masën e arrestit me burg. Ndërsa ka caktuar detyrim paraqitje për Pandeli Kokaveshin i cili sipas avokatëve ka bërë transplant zemre disa muaj më parë. 


Lajmi kryesor:

Apeli i GJKKO lë në burg Fredi Belerin, nxjerr nga qelia Kokaveshin! Greqia: Vendim në mospërputhje me dispozitat e shtetit ligjor


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Lazio nuk di të fitojë, Monza e surprizon në 'Olimpico'! Immobile si Ronaldo dhe Messi (VIDEO)

Lazio nuk di të fitojë, Monza e surprizon në 'Olimpico'! Immobile si Ronaldo dhe Messi (VIDEO)