U largua nga banesa 4 ditë më parë, 59-vjeçari në Lushnjë bën kallëzim për “zhdukjen” e bashkëshortes

U largua nga banesa 4 ditë më parë, 59-vjeçari në Lushnjë bën kallëzim për “zhdukjen” e bashkëshortes

Komisariati i Policisë në Lushnjë

Një 49-vjeçare në Thanë të Lushnjës është larguar nga banesa e saj me datë 26 qershor dhe nuk është kthyer ende.

Kallëzimin në Policinë e Lushnjës për “zhdukjen” e 49-vjeçares L.SH. e bëri bashkëshorti i saj, 59-vjeçari SH.P. me datë 30 qershor.

57-vjeçari nuk ka komunikuar me bashkëshorten e tij gjatë ditëve të fundit.

Policia po punon për gjetjen e 49-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

I shpallur në kërkim pas operacionit 'Plumbi i Artë', arrestohet 49-vjeçari në Durrës (Emri)

I shpallur në kërkim pas operacionit 'Plumbi i Artë', arrestohet 49-vjeçari në Durrës (Emri)