"U njohëm pasi bëmë aksident", Rezarta Shkurta rrëfen takimin e frikshëm me bashkëshortin

Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta është shkëputur nga muzika prej kohësh dhe po i dedikohet biznesit të saj e rritjes së vajzës së vogël, Hera. Siç dihet, këngëtarja shqiptare është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, Ermal Hoxhën,  i cili aktualisht po vuan dënimin në burg për shkak të çështjes ‘Xibraka’ dhe laboratorit të drogës.

Rezarta e ka shprehur gjithmonë mbështetjen për burrin e saj dhe së fundmi me anë të një fotoje në rrjetet sociale ka treguar edhe mënyrën e frikshme sesi janë njohur. Një fans e ka pyetur: “Është e vërtetë që je njohur me Ermalin pasi keni bërë aksident apo më kanë thënë gënjeshtër?”

(Foto e publikuar nga Rezarta Shkurta)

“Nuk të kanë gënjyer, është e vërtetë,”- është përgjigjur këngëtarja duke e shoqëruar foton me dy makina që përplasen.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Moti i pazakontë, reshje të dendura shiu në Dhërmi, Himarë dhe Borsh

Moti i pazakontë, reshje të dendura shiu në Dhërmi, Himarë dhe Borsh