U nxeh dhe goditi policin pasi i vendosi gjobë, arrestohet shoferi në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË-Një 41-vjeçar është arrestuar, pasi goditi punonjësin e policisë për shkak të detyrës. Ai është me inicialet F. N. banues në Tiranë.

41-vjeçari, thotë policia, u ndalua nga patrulla në aksin rrugor TEG-Liqeni Artificial që i vendosi gjobë për shkeljen e kryer, por ai e goditi efektivin.

Për këtë arsye 41-vjeçari u arrestua dhe akuzohet për goditjen për shkak të detyrës të efektivit të policisë së rrugores.

d.ba./G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento

Komente

 • dita: 24/01/2020 11:08

  Sa me shpejt kamera ne rruge dhe mos te dalin me policet te ndalojne..

  Përgjigju
 • rezistanci: 24/01/2020 10:42

  U nxeh? Jo po u skuq. Hajde milet hajde

  Përgjigju