U pagua për të vrarë Regis Runajn e për të ndjekur Rramanin, foto e autorit 23-vjeçar (FOTO)

Report Tv ka siguruar fotot e autorit Euglen Halili, 23 vjeç, i cili vrau me thikë Regis Runajn dhe u pagua të ndiqte veprimet e Emiljano Ramazanit për ekzekutimin e tij.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Regis Runaj u vra nga vrasës me pagesë, u qëllua 27 herë me thikë! Kapen 2 autorët, të përfshirë dhe në ekzekutimin e 'Rramanit'


Ora 14:15
Elbasan, u pagua për të vrarë Regis Runajn e për të ndjekur Rramanin, fotot të riut Euglen Halili

Euglen Halili

1 / 17

Euglen Halili

2 / 17

Euglen Halili

3 / 17

Euglen Halili

4 / 17

Euglen Halili

5 / 17

Euglen Halili

6 / 17

Euglen Halili

7 / 17

Euglen Halili

8 / 17

Euglen Halili

9 / 17

Euglen Halili

10 / 17

Euglen Halili

11 / 17

Euglen Halili

12 / 17

Euglen Halili

13 / 17

Euglen Halili

14 / 17

Euglen Halili

15 / 17

Euglen Halili

16 / 17

Postim i Euglen Halilit

17 / 17
I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush fiton më shumë bashki në zgjedhjet e pjesshme vendore Basha apo Berisha?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ata që zgjedh kryetari, i cili rezulton nga vërtetimi i gjykatës! Beqiri: Meta u takua me Ballën për datën, e kamufloi për t'i bërë qefin Berishës