U përfshi nga flakët gjatë natës, pamjet brenda fasonerisë së shkrumbuar në Vlorë (VIDEO)

 

Report Tv ka siguruar pamjet brenda fasonerisë në Vlorë ku duket se janë djegur disa materiale. Gjatë natës u përfshi nga flakët që dyshohet se u shkaktuan nga hedhja e qëllimshme e lëndës djegëse.


Lajmi kryesor:

Digjet fasoneria gjatë natës në Vlorë! Dyshohet e qëllimshme! 2 autorët e maskuar thyen xhamin e pasmë të godinës dhe hodhën shishen me benzinë


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë