U përplas me makinë nga 19 vjeçari dhe iu këput këmba, kjo është 23 vjeçarja që ndodhet në gjendje të rëndë në spital

1623358958_1623355020Sequence03.00003606.Still010.jpg

Xhesina Gega 23-vjeçe është e reja që është aksidentuar rëndë nga 19-vjeçari Jehon Breçani. E reja ndodhet në spitalin e Traumës ku edhe iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, ndërsa gjendja e saj vijon të jetë e rënduar. Gjatë aksidentit ajo ka humbur edhe njërën këmbë.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Djali i ish zv.drejtorit të policisë Erzen Breçani përplas me makinë të renë dhe i këput këmbën, 23-vjeçarja në gjendje të rëndë! (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Kundërshton punonjësit e policisë, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, i gjendet lëndë narkotike