U përplas nga 'Benzi', 23-vjeçarja humbet njërën këmbë, i nënshtrohet operacionit te Trauma

23 vjeçarja që është përplasur nga "Benzi" ndërsa ishte duke ecur në trotuar në Kinostudio, ka humbur njërën këmbë. Ajo ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës ku i është nënshtruar një operacioni.

1623349285_tirane.jpg


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Djali i ish zv.drejtorit të policisë Erzen Breçani përplas me makinë të renë dhe i këput këmbën, 23-vjeçarja në gjendje të rëndë! (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

“Kjo është verë shumë më e ndritshme”, Biden: SHBA kanë bërë 300 milionë doza vaksine kundër koronavirusit