U përpoq të shmangte policinë, përfundon në bregdet drejtuesi i automjetit dhe çudit plazhistët në ishullin grek

Makina e cila përfundoi në bregdet

GREQI- Një incident gjatë paradites së sotme, ka çuditur plazhistët, në ishullin Tinos të Greqisë, pasi një automjet përfundoi papritur në bregdet.

Pamjet e Smartit “duke u larë” në bregdetin grek, janë një përpjekje e dështuar e drejtuesit të automjetit te tipit “Smart” për të shmangut policinë e cila po e ndiqte.

Sipas mediave greke, drejtuesi i Smartit, ishte duke u ndjekur nga policia për shkak se ishte i përfshirë në disa vjedhje.

Burri i cili nuk kishte asnjë pasojë nga ky incident, tashmë është arrestuar.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Grabitje në Malësinë e Madhe, denoncimi i familjarëve: U futën në shtëpi e na thanë jemi policë, morën para dhe telefonat e ikën në këmbë