U plagos me plumb në gjoks në Lezhë, del fotoja e biznesmenit Aleksandër Deda

Aleksander Deda, i cili ka mbetur i plagosur sot nga nje atentat sot ne Lezhe

1606844226_1606843616ALEKSANDERDEDA.jpg

Ky është biznesmeni Aleksandër Deda i cili ka mbetur i plagosur me plumb në gjoks gjat ënjë atentati që i është bërë pasditen e sotme në Lezhë.


Lajmi kryesor:

Atentat biznesmenit në Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Gjendet makina e shkrumbuar e autorëve pa targa dhe arma! Pistë hetimi e shkuara në Itali (VIDEO)


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Rastet ditore me COVID në Berat/ Të infektuar nxënës, mësues dhe punonjësja e burgut