U qëllua me silenciator, del fotoja e të plagosurit te Piramida në Tiranë, i shtrirë në tokë dhe i gjakosur në fytyrë

1614242250_sofia.jpg

Ky është personi i plagosur me armë me silenciator mëngjesin e sotëm në afërsi të Piramidën në Tiranë. Siç shihet nga fotoja e Report Tv ai është gjetur i shtrirë në tokë, i gjakosur në fytyrë.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet me silenciator pak metra larg shtëpisë te ETC 'bosi i drogës' Behar Sofia! Kishte kaluar COVID, dyshohet se u nxor në pritë! Sekuestro kamerave të sigurisë


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Strukturë e armatosura për mbrojtjen e votës, ju duket normale strategjia e PD-së për zgjedhjet?×

Lajmi i fundit

John

Simpatizantët e LSI i ranë borive në Surrel, Rama: Pse duhet të dëgjojë djali im klithmat për të atin