U qëllua sot me armë në Vlorë, kush është Marjon Mitro, ish anëtar i bandës së vrasësve me pagesë së Julian Sinanajt

I plagosuri sot në Vlorë nga një makinë në lëvizje është Marjon Mitro, i arrestuar më parë për akuzën e “Akteve Terroriste” dhe se ishte anëtar i bandës së vrasësve me pagesë të Julian Sinanajt/

Gjithashtu Marjon Mitro i dënuar me 8 vite burgim në grupin e tritolit në Vlorë.

 


Lajmi kryesor:

Atentati ndaj Marjon Mitros në Vlorë, shoqërohen 8 persona, nuk gjendet asnjë gëzhojë! 2 persona qëlluan ndaj ish anëtarit të bandës së vrasësve me pagesë (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord nëse Shqipëria përdor edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perëndimore?×

Lajmi i fundit

John

Krijohet Regjimenti i Operacioneve Speciale, Peleshi: Rrisim kapacitetet operacionale