U rrëzua nga lartësia në shtëpinë e tij, ndërron jetë 77-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

TIRANË- Një 77-vjeçar ka rënë ditën e sotme nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Ngjarja ka në kryeqytet, përkatësisht në rrugën "Muhamet Gjollesha".

77-vjeçari është identifikuar me inicialet V. K. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje por ndërkohë grupi hetimor për sqarimin e plotë rrethanave të ngjarjes.

 

SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vetingu i politikanëve nga SPAK, mendoni se Basha po sfidon Berishën me këtë propozim?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ndryshimet Kushtetuese, Basha: Të domosdoshme! Do pasohen nga një paketë e plotë që do të kufizojnë dhe garantojnë ndarjen e pushteteve