U tha se është ribashkuar me Cozmanin për një duet, reagon Tuna

U tha se është ribashkuar me Cozmanin për një duet, reagon Tuna

Tuna dhe Cozman

Ditën e djeshme në rrjet bëri bujë lajmi se Tuna dhe Cozman ishin ribashkuar për një bashkëpunim muzikor, sigurisht pa e prekur pjesën personale. Lajmi u bë i ditur nga burime për "Prive".

Së fundmi, Tuna ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto krahas së cilës ka shkruar me të qeshura "A kanë ujë ato burime?".

Këngëtarja nuk e ka mohuar as konfirmuar lajmin.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se do zbulohet pronari i 400 mijë € të vjedhura nga pastruesja?×

Lajmi i fundit

VIDEO rrëqethëse! Nëna nën rrënojat e tërmetit sjell në jetë foshnjën, por vetë vdes! Qytetari merr të sapolindurin në duar

VIDEO rrëqethëse! Nëna nën rrënojat e tërmetit sjell në jetë foshnjën, por vetë vdes! Qytetari merr të sapolindurin në duar