Tiani, djali i Tunës mbush 3 vjeç, këngëtarja i organizon festë surprizë në shtëpi (FOTO)

Tiani, djali i Tunës mbush 3 vjeç, këngëtarja i organizon festë surprizë në shtëpi (FOTO)

Tuna dhe Tiani

Djali i Tunës sot ka mbushur 3 vjeç dhe këngëtarja i ka organizuar në ditëlindje shumë të veçantë edhe pse në kushte të vështira prej izolimit.

Ajo ka publikuar në profilin e saj disa momente nga ditëlindja e vogëlushit, ku të tre, Tuna, Tiani dhe Patrisi duken shumë të lumtur.

Mes ngjyrave, tullumbaceve dhe figurave festive, Tiani ka festuar një tre vjetor në karantinë, ndryshe nga dy ditëlindjet e tjera.

Ora 22:02
Tiani, djali i Tunës mbush 3 vjeç, këngëtarja i organizon festë surprizë në shtëpi
1/4
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Sekretari i Ministrisë së Mbrojtjes të Serbisë: Largimi i Policisë së Kosovës i hap rrugë largimit të ushtrisë serbe nga kufiri

Sekretari i Ministrisë së Mbrojtjes të Serbisë: Largimi i Policisë së Kosovës i hap rrugë largimit të ushtrisë serbe nga kufiri