U vihet flaka dy makinave të ish- kryegjykatësit dhe gruas së tij, policia jep njoftimin zyrtar

U vihet flaka dy makinave të ish- kryegjykatësit dhe gruas së tij, policia jep njoftimin zyrtar

1587150707_MAKINA.jpg

Policia e Elbasanit ka dhënë njoftim zyrtar lidhur me djedien e dy makinave në pronbësi të ish- kryegjykatësit Arben Vrioni, megjithatë nuk e ka saktësuar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo e qëllimshme. 

"Elbasan /Informacion paraprak. Në lagjen "Kongresi", Elbasan,  ka rënë zjarr dhe djegur 2 mjete në pronësi të shtetasit A.V., 59 vjeç,  banues në Elbasan, të cilët ishin të parkura në rrugë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.  


Lajmi kryesor:

Liroi Lul Berishën dhe shqyrtoi dosjen 'Shullazi', u vihet flaka dy automjeteve të ish- kryegjykatësit të Elbasanit dhe gruas së tij (VIDEO EKSKLUZIVE)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Banjskë, Albin Kurti për ‘Al Jazeera’ akuzon Beogradin për nxitje të dhunës: Vuçiç synon të krijojë një 'Republika Srpska' në Kosovë

Sulmi në Banjskë, Albin Kurti për ‘Al Jazeera’ akuzon Beogradin për nxitje të dhunës: Vuçiç synon të krijojë një 'Republika Srpska' në Kosovë