U vra nga grabitësit, përcillet sot për në banesën e fundit bashkëshortja e ish-këshilltarit të Pacollit

KOSOVË- I jepet sot lamtumira e fundit Liridona Murselit, gruas së ish-këshilltarit të Behgjet Pacollit. 30-vjeçarja do të përcillet sot për në banesën e fundit, ndërsa dyshohet se është vrarë nga një grabitës, që i sulmoi për t’u marrë sendet me vlerë.

Ngjara ndodhi më 29 nëntor, ku sipas policisë së Kosovës viktima në momentin e incidentit ka qenë me bashkëshortin, Naim Murseli dhe dy fëmijët e tyre në makinë

Autori deri tani i panjohur, dhe i armatosur i ka ndaluar dhe ua ka kërkuar paratë, orën, varëset dhe më pas ka qëlluar me armë zjarri, ku mbeti e vrarë e reja.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Aksidenti me dy viktima në Rrugën e Kombit në 2022, Apeli shpall të pafajshëm drejtuesin e makinës Marsel Busho, e liron nga qelia

Aksidenti me dy viktima në Rrugën e Kombit në 2022, Apeli shpall të pafajshëm drejtuesin e makinës Marsel Busho, e liron nga qelia