U vra nga i vjehrri sepse ai nuk pranonte lidhjen e saj me të birin, del foto e 30-vjeçares

U vra nga i vjehrri sepse ai nuk pranonte lidhjen e saj me të birin, del foto e 30-vjeçares

1649768640_merusheazizi.jpg

Report Tv ka siguruar foton e 30 vjeçares Merushe Abazi, e cila u godit për vdekje me thikë nga babai i bashkëjetuesit të saj, Xhevahir Hoxha.


Lajmi kryesor:

Roskovec/ 61-vjeçari vret me thikë bashkëjetuesen e të birit dhe më pas vetëvaret në pemë! Kundërshtonte lidhjen e djalit me 30-vjeçaren sepse kishte qenë e martuar më parë


/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Policia Rrugore e Tiranës: Javën që lamë pas 16 shoferë u arrestuan, mbi 12 mijë gjoba dhe 12 automjete të bllokuara

Policia Rrugore e Tiranës: Javën që lamë pas 16 shoferë u arrestuan, mbi 12 mijë gjoba dhe 12 automjete të bllokuara