U vra nga vëllai në mes të Tiranës, zbulohet identiteti i viktimës! Autori në kërkim

U vra nga vëllai në mes të Tiranës, zbulohet identiteti i viktimës! Autori në kërkim

1661872868_Sequence03.00290621.Still055.jpg

Report Tv ka mësuar se Dritan Muskurti është vrarë sot nga vëllai i tij, Arsen Muskurti . Ndërkohë, ka mbetur e vdekur si pasojë e të shtënave me armë ka mbetur e vdekur edhe gruaja e tij. Arsen Muskurti është shpallur në kërkim nga policia.

"Më datë 30.08.2022, në rrugën "Islam Alla",  dyshohet se si pasojë e një konflikti familjar, shtetasi A. M., dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri drejt vëllait të tij shtetasit D. M., 44 vjeç, dhe një shtetaseje tjetër, ende të paidentifikuar, (dyshohet bashkëshortja e shtetasit D. M.) të cilët si pasojë kanë ndërruar jetë. Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po vijojnë kontrollin e zonës me qëllim kapjen e autorit. Grupi hetimor  nën drejtimim e Prokurorisë po punon  për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes", njofton policia. 


Lajmi kryesor:

Biznesmeni vret me armë zjarri vëllanë dhe kunatën në qendër të Tiranës për fenë dhe pronën! Kapet nga RENEA pas disa orësh në arrati! I gjendet pistoleta (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare

E kryer/ AF Elbasani 'pa frena' në merkato, afron lojtarin e kombëtares shqiptare