Dalin fotot/ U 'zhduk' për disa ditë, Basha kthehet nga Holanda

Prej disa ditësh kreu i opozitës, Lulzim Basha nuk ka dalë në prononcim për mediat edhe reagimit e tij i ka bërë nëpërmjet rrjeteve sociale. Mesa duket ai ka qenë jashtë vendin dhe së fundmi ka vendosur të kthehet në Tiranë.

Ai është fotografuar në avionin e Amsterdamit, ndërsa bëhej gati për të udhëtuar drejt Shqipërisë, shkruan Gazeta Tema. Nuk dihet nëse Basha do të qëndrojë për shumë ditë në Tiranë, apo do të kthehet sërish në shtëpinë e tij të dytë në Holandë.

 • Sondazhi i ditës:

  A do të donit një debat publik Rama-Basha përpara zgjedhjeve të 25 prillit?

Komento

Komente

 • O tej: 22/08/2019 21:38

  A nuk theu qafen alloprani?

  Përgjigju
 • Prifti Lushnjes: 22/08/2019 13:15

  Po Faik gerdallen do e mari me vete të shikoje pak botë me sy?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Topalli: Pas 25 prillit, negocioj me PD me kryeministër jo Bashën, por një 'Mario Draghi' shqiptar! Nëse fiton PS, do bëj opozitë të fortë