'Uaa e tmerrshme', Çfarë e habiti Oltën kaq shumë tek Luizi: Ky sikur është rritur në mal

'Uaa e tmerrshme', Çfarë e habiti Oltën kaq shumë tek Luizi: Ky sikur është rritur në mal

Olta Gixhari dhe Deamishel

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” Olta është “armikja” e përbetuar e Luizit, e cila nuk humbet asnjë detaj nga ky i fundit.

Së fundmi, teksa ndodhej në dhomën e gjumit me Dean, teksa Luizi flinte, ajo ka vënë re një plagë që Luizi kishte në këmbë. Asaj i është dukur shumë e shëmtuar, ndërsa Dea i tha se ai duhet ta trajtojë. Olta madje e krahasoi me një njeri që është rritur në pyll dhe që ecën pa këpucë.

Olta: 'Ua e tmerrshme si e ka këmbën! Pu pu pu'

Dea: “I ka zënë myk moj”

Olta: “Ajo s’është myk moj, ajo është plagë”

Dea: “Po duhet ta trajtojë pra, i kam thënë që duhet të bëjë me uthull po s’më dëgjon””

Olta: “Uaa, me uthull?”

Dea: ‘Po se vret ato bakteret”

Olta: “Po e ka shumë keq. Po ky njeri sikur është rritur në mal zbathur”

Dea: “Jo ndodh nga uji i pishinës”

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • big brother Vip2: 28/03/2023 10:12

  Shiko sa esterike eshte nuk le gje pa i shikuar Luizit Kur ishin te veshur me nje bluze dhe te shtrire se bashku ne krevat ku ishte dhe Kiara dhe Dea ajo i futi doren ne bythe Luizit Shikoni nje vidio ku ajo i ve dy duart perpara per ti ukur pantallonat maestros pamjet jane jashte ne oborr ka dhe banore te tjere Ajo eshte nje prostitute

  Përgjigju
  • Oooo: 30/03/2023 19:20

   bravooo #OltaKu..vë

 • Sondazhi i ditës:

  Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet