Udhëtonte me biçikletë, kamioni përplas për vdekje 50-vjeçarin në aksin Fushë Krujë - Laç

Udhëtonte me biçikletë, kamioni përplas për vdekje 50-vjeçarin në aksin Fushë Krujë - Laç

FUSHË KRUJË- Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë - Laç. Viktimë e këtij aksidenti ka mbetur 50 vjeçari N.Sh, i cili lëvizte me biçikletë, është përplasur nga një kamion 'MAN' në fshatin Luz,  që drejtohej nga S.D.

Pas këtij aksidenti drejtuesi i kamionit është shoqëruar në polici për të sqaruar të gjitha rrethanat e këtij aksidenti. Ndërkohë që grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes për të nxjerrë detaje të tjera në lidhje me këtë aksident.

Aksi Fushë Krujë-Laç është një nga 'pikat e zeza' në Shqipëri për sa i përket aksidenteve me pasojë vdekjen.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Erik: 06/09/2019 09:40

  Policia te ndaloje ciklistet dhe kembesoret ne akset kombetare. Ngushellime familjes.

  Përgjigju
 • Fitim: 06/09/2019 00:30

  BICIKLETA DO RRUGEN E VET JASHTE RRUGES TE MAKINES,,KESHTU ESHTE NE GJERMANI,,PO KETA E KANE MENDJEN ME VJEDH JO ME BERE PUNE,,KUSH E HA POPULLI..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

12 hetues të BKH përgjuan natë e ditë 2177 telefona gjatë 2022-shit, zero dekonspirim! ‘Ranë në rrjetë’ 160 persona, zbërthehen 313 celularë 

12 hetues të BKH përgjuan natë e ditë 2177 telefona gjatë 2022-shit, zero dekonspirim! ‘Ranë në rrjetë’ 160 persona, zbërthehen 313 celularë