UEFA nis shitjen e biletave për finalen e Tiranës, zbulohen çmimet dhe sa janë në dispozicion

UEFA nis shitjen e biletave për finalen e Tiranës, zbulohen çmimet dhe sa janë në dispozicion

Stadiumi i Tiranës Air Albania

UEFA ka njoftuar sot se ka nisur shitjen e biletave të finales së Conference League, që do luhet në Tiranë në stadiumin ‘Air Albania’ me datë 25 maj.

Nga 20 mijë bileta që janë gjithsesj UEFA ka njoftuar se në shitje janë 16.500 bileta nga të cilat 8 mijë në total janë për Romën dhe Feyenord, 4 mijë për secilën. Për rrjedhojë për publikun e thjeshtë në të gjithë botën janë në dispozicion 8500 bileta që mund të blihen nëpërmjet faqes së UEFA-s. (https://support.tickets-ueclf.uefa.com/hc/en-us)

Biletat do jenë të ndara në katër kategori, teksa çmimi më i vogël është 25 euro deri në 125 euro.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Kishte fshehur arsenal armësh në banesë, arrestohet 70-vjeçari në Durrës

Kishte fshehur arsenal armësh në banesë, arrestohet 70-vjeçari në Durrës