VIDEO/Ulen temperaturat, edhe Malësia e Krujës mbulohet nga petku i dëborës

 

Ulja e ndjeshme e temperaturës në rrethin e Krujës gjatë 24 orëve të fundit ka bërë që gjatë natës Malësia e Krujës të mbulohet nga petku i dëborës. Deri në këto momente nuk raportohen probleme apo bllokime rrugësh.


Lajmi kryesor:

Korça dhe Kruja mbulohen nga dëbora në pranverë! S’ka probleme në akset nacionale dhe turistike


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

FSB: NATO po përgatitet për sulme bërthamore kundër Rusisë

FSB: NATO po përgatitet për sulme bërthamore kundër Rusisë