Ulet avioni i parë në Aeroportin Ndërkombëtar të Kukësit, qytetarët e presin me flamujt lart dhe entuziazëm

 

Ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit me emigrantë nga Londra bashkë me kryeministrin Edi Rama. Avioni "Air Albania" u nis nga Londra, ndaloi në Rinas, ndërsa tani ka mbërritur në Kukës, në një atmosferë tejet festive dhe entuziaste.


Lajmi kryesor:

Ulet avioni i parë në Aeroportin e Kukësit 'Zayed, Flatrat e Veriut', festë kuqezi dhe entuziazëm! Rama zbret me emigrantët nga Londra: S'jam 3D, por real! Ditë e veçantë për shqiptarinë


Be.K./jsh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?×

Lajmi i fundit

John

Dokumenti/ U bllokua nga PD-LSI, mazhoranca nuk heq dorë nga votimi i emigrantëve, urdhëron KQZ-të vijojë procedurat për zgjedhjet e ardhshme