‘Unë e di që Kiara punon eskortë’/ Akuza e rëndë e Oltës për moderatoren nxit debat të ashpër me Luizin: A i mendon gjërat?

‘Unë e di që Kiara punon eskortë’/ Akuza e rëndë e Oltës për moderatoren nxit debat të ashpër me Luizin: A i mendon gjërat?

Olta Gixhari

Pasditja e djeshme ka kaluar me shumë debate mes banorëve në shtëpinë e Big Brother Vip 2. Olta dhe Luizi janë përballur përpara të gjithë banorëve, pas një deklarate të kësaj të fundit “se Kiara k punuar si eskortë”. Kjo akuzë e rëndë nga ana e Oltës, ka hapur një debat të ashpër me Luizin.

Pjesë nga debati:

Olta: Unë po qëndroj këtu edhe bisedën po e bën të shëmtuar, po të shoh në sy  të kthej edhe përgjigje.

Luizi: Pa ta nxjerr atë përgjigje nuk e lej, se e din shumë mirë së ça do të të them pas asaj që do të thuash. Po unë s’po ta kthej pa marrë një përgjigje prej teje, nga kjo shëmtinë, pisllëk, helm që thu… e ta tregoj unë masanej. Pastaj e sheh kush je ti para të gjithë shqiptarëve.

Olta: Ça do më tregosh ti mua?

Luizi: Po thuje pra ti përgjigjen

Olta: Ça do më tregosh ti mua?

Luizi: I mendon fjalët e tua kur i thua, të lutem ma thuaj mendimin.

Olta: Jo nuk ta them

Luizi: Dmth i qëndron atij pisllëku?

Olta: Po, po...Të vije ta bëje këtë bisedë atë ditë që u bë kjo bisedë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Anglezja: 25/03/2023 23:38

  U c'u kenaqem! Ia dine mire cfare bejne njera dhe tjetra!

  Përgjigju
 • Mohammad: 25/03/2023 22:02

  Edhe luizi ka punu escort ne itali ????????????????????. Edhe me qorri e di qe beri preukopi me parete e lidhjen me vajzen e joxefines,i la leket mall tani vjen e ben tmencmin aty kur vec i mencem nuk eshte

  Përgjigju
 • turi: 25/03/2023 01:08

  MARTOHU TANI O luiz muti me eskorten...llumi i shoqerise i futur ne BBV...

  Përgjigju
  • Filani: 25/03/2023 09:04

   Po pse Luizi mos eshte më i mirë? Cop katunari eshte.

 • Sondazhi i ditës:

  Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?



×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi