Ushtria izraelite: Sulmi i nisur nga Irani është një përshkallëzim serioz dhe i rrezikshëm i konfliktit

Ushtria izraelite: Sulmi i nisur nga Irani është një përshkallëzim serioz dhe i rrezikshëm i konfliktit

1713044552_fdshshdshdshds.JPG

Daniel Hagari

"Një përshkallëzim serioz dhe i rrezikshëm",- e ka cilësuar sulmimn e nisur iranian, zëdhënësi ushtarak i Izraelit Daniel Hagari.

"Ne po monitorojmë dronët vrasës iranianë që po fluturojnë drejt Izraelit nga Irani",-shtoi ai.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Irani sulmon Izraelin me 200 dronë, shumica goditen në ajër! Franca dhe SHBA afrojnë avionët luftarakë


K.M/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Portugalia kalon në fazën e 1/8, mposht 0-3 Turqinë! Ronaldo rekord të ri

Euro 2024/ Portugalia kalon në fazën e 1/8, mposht 0-3 Turqinë! Ronaldo rekord të ri