Ushtroi dhunë ndaj motrës, vihet në pranga 27-vjecari në Tiranë

Ushtroi dhunë ndaj motrës, vihet në pranga 27-vjecari në Tiranë

Foto ilustruese

Një 27-vjecar është arrestuar nga policia Tiranë pasi ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij, ndërsa një tjetër është vënë në pranga pasi u kap teksa drejtonte automjetin në gjindje të dehur.

27-vjecari O. D., banues në Tiranë, është arrestuar për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj motrës së tij.

Ndërsa policia rrugore arrestoi një 56-vjecar me iniciale K. Xh, pasi u kap duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur.

Materialet procedurale për dy rastet i kaluan Prokurorisë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë

U emërua ambasador në SHBA, Ervin Bushati i paraqet letrat kredenciale Joe Biden: Do forcoj bashkëpunimin mes SHBA-së dhe Shqipërisë