Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë, në pranga dhe i vëllai

Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë, në pranga dhe i vëllai

Një 40 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga blutë e kryeqytetit pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Autori i identifikuar me inicialet K.M banues në Babrru ka ushtruar dhunë të vazhdueshme fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij ndërkohë në pranga ka rënë dhe vëllai i autorit me iniciale A.M 40 vjeç pasi dhe ky i fundit ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj kunatës së tij.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit