Vajza e Madonnës imiton të ëmën

Vajza e Madonnës imiton të ëmën
Personazhet e famshëm zakonisht imitohen nga fansat e tyre, por në disa raste edhe nga fëmijët. Lourdes Leon, e bija e Madonnës është duke u larguar gjithnjë e më shumë lookut të saj prej një adoleshente 15-vjeçare dhe duke u përshtatur me pamjen e së ëmës.Ajo është fotografuar në New York me një stil veshje të parë nga Madonna në shumë prej koncerteve të saj. Por kjo ngjashmëri nuk vihet re vetëm nga ana e veshjes por edhe nga pamja pasi nënë e bijë ngjanë me njera-tjetrën. Kohët e fundit ato janë duke punuar për hedhjen në treg të një linje të personalizuar veshjesh të quajtur “ Material Girl Fashion”.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit