Vajza e Whitney Houston
dëgjon ende zërin e së ëmës

Vajza e Whitney Houston <br />dëgjon ende zërin e së ëmës
Në intervistën e parë të dhënë që pas vdekjes së nënës së saj Bobbi Kristina është shprehur se ende dëgjon zërin e së ëmës dhe kjo i jep mjaft forcë.
“Mund të dëgjoj zërin e saj dhe shpirtin që më flet, Më thotë që është pranë meje. Shoh në shtëpi dritat që fiken dhe ndizen dhe i them: “Mami, çfarë po bën?” Më bën të qesh kur bën këto gjëra. Unë ulem dhe flas ende me të”,-vijoi Bobbi Kristina.Gjithashtu ajo tha për Oprah Winfrey se po mundohej t’i bëjë gjërat ashtu siç duhet që pas ndarjes nga jeta të Whitney Houston në 11 shkurt në Beverly Hills.(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve