“Vajza nga Greqia klasike, simbol aktual”, kryeministri e nis ditën me këtë ftesë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një ftese për gjithë të interesuarit pas artit dhe ekspozitave. Ai ka njoftuar përmes një video në faqen e tij në Facebook hapjen e një ekspozite që e ka cilësuar të veçantë. “Myrtis ballë për ballë me të shkuarën.

Video e postuar nga Edi Rama

Vajza nga Greqia klasike, simbol aktual” është ekspozita qe ftoheni te jeni pjese dhe hapet ne Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri.

MIRËMËNGJES 
dhe me këtë ftesë për të vizituar një eskpozitë vërtet të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri, ju uroj një ditë të bukur.

Edi Rama

  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Logjika e Bashës në 2019 e bën humbës në zgjedhjet brenda PD-së, shumica ka qene kundër tij