Vazhdon puna për ndërtimin e stadiumit të ri në Kukës, Rama publikon pamjet

Kryeministri Edi Rama mëngjesin sotëm ka publikuar një video nga kantieri i stadiumit të ri "Zeqir Ymeri", në Kukës.

Në videon e publikuar shfaqen pamje nga punimet brenda dhe jashtë stadiumit, si dhe produkti final i cili pritet të realizohet së shpejti.

Kryeministri përmes kësaj videoje i ka uruar të gjithëve një ditë të mbarë.

1620713894_Capture.JPG

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rinis seanca në Kushtetuese, Jordan Daci: Si e shpalli KQZ të pavlefshëm dekretin e Presidentit? Nuk u respektua fshehtësia e zgjedhjeve