'Vdekje shqiptarëve', shkrime raciste në muret e Gostivarit

'Vdekje shqiptarëve', shkrime raciste në muret e Gostivarit

Gostivar

Persona ende të paidentifikuar kanë shkruar parulla me përmbajte urrejtje dhe raciste ndaj shqiptarëve në qytetin e Gostivarit.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto ku shfaqen disa shkrime kundër shqiptarëve në qytetin e populluar me shumicë dërrmuese shqiptarësh.

“Vdekje për shqiptarët“ shkruhet në disa prej mureve të qytetit me shumicë dërrmuese shqiptarësh.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tironas: 11/07/2023 19:45

    Mos e shuani por afer shkruajini : " NA HONKSHI MUTIN "

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

'Pazari i hallexhinjve' Basha: Nuk i hiqet mandati Olta Xhaçkës, si kompensim kërkojnë rifutjen e non gratës në grupin parlamentar të PD

'Pazari i hallexhinjve' Basha: Nuk i hiqet mandati Olta Xhaçkës, si kompensim kërkojnë rifutjen e non gratës në grupin parlamentar të PD